Ślusarka stalowa

Drzwi stalowe

Nasze drzwi zapewniają wysoką jakość konstrukcji, która owocuje komfortem użytkowania bez utraty właściwości, nawet przy intensywnej eksploatacji. Jednocześnie zapewniają znakomity wygląd.

Przykład realizacji drzwi stalowych, drzwi automatyczne
Stalowe drzwi do użytku zewnętrznego
c
Przykład realizacji drzwi stalowych, drzwi automatyczne

Okna stalowe

Nasze okna stalowe to nie tylko piękny wygląd, ale przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji i bezpieczeństwo. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczane przez nas produkty, spełniają wymagania naszych klientów.

Okna stalowe zaokrąglone, duże
Przykład realizacji okien stalowych nr 2
Okna stalowe, instalacja zewnętrzna
Okna stalowe zaokrąglone, duże

System z izolacją termiczną – Forster Unico

Stosowany przez nas system profili Forster Unico umożliwia uzyskanie bardzo cienkich profili skrzydeł i ram konstrukcji przy jednoczesnym spełnieniu najwyższych wymagań wytrzymałościowych i termicznych.

Profile stalowe są ekologiczne i wykonane z materiałów niezawierających syntetycznych dodatków, przez co nadają się do recyklingu. Techniki mocowania pozwalają uzyskać wyjątkowo wąskie przekroje profili, dlatego ten system jest idealny do renowacji starych budynków i zabytkowych budynków przemysłowych

Forster unico dostępny jest w 3 typach:

Forster unico: do stosowania w przypadku konstrukcji z wymaganą izolacją termiczną, do ochrony przeciwpożarowej, antywłamaniowej i kuloodpornej
Forster unico HI: do stosowania przy bardzo wysokich wymaganiach izolacyjności termicznej.
Forster unico XS: ultracienkie profile do okien i przeszkleń stałych o doskonałej izolacyjności termicznej.

System bez wymaganej izolacji termicznej – Forster Presto

System przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń dla drzwi jedno lub dwuskrzydłowych, okien i przeszklonych ścian, gdzie izolacja termiczna nie jest wymagana.
Forster Presto oznacza bezpieczeństwo i spełnia wymagania dotyczące funkcjonalności technicznej i ekstremalnie długotrwałego narażenia na obciążenia związane z intensywnym użytkowaniem. Forster Presto jest dostępny również w wersji ze stali nierdzewnej, świetnie sprawdzi się dla eleganckich i ambitnych rozwiązań.

Zobacz Również