Produkcja

Ślusarka aluminiowa

Naszym głównym dostawcą systemu i profili aluminiowych jest firma Reynaers. To wiodący specjalista w dziedzinie rozwiązań aluminiowych do okien, drzwi, ścian osłonowych, systemów przesuwnych, osłon przeciwsłonecznych i ogrodów zimowych na terenie Europy.

Jesteśmy w stanie zaprojektować, wykonać i dostarczyć produkty najwyższej jakości spełniające wymagania w zakresie komfortu, energii, bezpieczeństwa, architektury i efektywności energetycznej.

Ślusarka stalowa

Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu stolarki stalowej. W dostarczaniu wysokiej klasy rozwiązań zabezpiecza nas profesjonalna firma Forster, która stawia na bezpieczeństwo oraz energooszczędność.

Nasi specjaliści angażują się w każdy szczegół oraz fantazję klientów podczas tworzenia projektów indywidualnych.

Kompleksowo projektujemy, doradzamy oraz wykonujemy dla Państwa usługi w zakresie stolarki stalowej.

Konstrukcje aluminiowe

Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji aluminiowych niestandardowych oraz projektach indywidualnych.

Nasza hala wyposażona jest w automatyczną piłę dwugłowicową, frezarko-kopiarkę i pozostałe, niezbędne maszyny do produkcji konstrukcji aluminiowych.

Oferujemy wykonanie indywidualnych profili tłoczonych na specjalne zamówienie. Profile są projektowane i dobierane przez nasz zespół inżynierów.

Konstrukcje stalowe

Specjalizujemy się w produkcji fundamentów i słupów stalowych. Poza tym wykonujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje spawane, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Nasza hala produkcyjna jest wyposażona w niezbędne narzędzia do produkcji konstrukcji stalowych.

Domy modułowe

Oferujemy wykonanie domów modułowych do dowolnej konfiguracji. Konstrukcję nośną modułów stanowi wytrzymała rama stalowa. Nasze rozwiązania charakteryzują się  prostotą kształtu, dużymi  przeszkleniami i  kompletnym wykończeniem i wyposażeniem wewnętrznym.

Wnętrza

  • Ściany i przeszklenia
  • Meble loftowe
  • Schody wewnętrzne