Konstrukcje stalowe

Fundamenty

Fundamenty stalowe stanowią doskonałą alternatywę dla betonowych fundamentów, których wykonanie wymaga o wiele więcej czasu. Fundamenty stalowe można obciążać zaraz po pogrążeniu w gruncie co umożliwia wykonanie konstrukcji obiektu w ten sam dzień, a to znacząco skraca czas realizacji projektu. Konstrukcje stalowe znajdują swoje zastosowanie tam, gdzie liczy się czas wykonania oraz dla trudno dostępnych rejonów, gdzie dowiezienie mieszanki betonowej oraz koszy zbrojeniowych dla fundamentów tradycyjnych jest niemożliwe. Odpowiednia grubość ocynku dostosowania do warunków gruntowych zapewnia wieloletnią trwałość i wytrzymałość konstrukcji. Fundamenty stalowe znajdują zastosowanie zarówno w przypadku małych konstrukcji, wiat, tarasów, altan oraz posadowienia obiektów infrastruktury drogowej i kolejowej, jak ekrany akustyczne, maszty, słupy.

Fundamenty wykonujemy wg projektów biura MERAENG dla generalnego wykonawcy, duńskiej firmy GroundPlug.

Zdjęcie fundamentów stalowych
Zdjęcie fundamentów stalowych
Zdjęcie fundamentów stalowych, wraz z słupami
Zdjęcie fundamentów stalowych, wraz z słupami
Zdjęcie fundamentów stalowych

Schody

Wykonujemy standardowe konstrukcje schodów, które dostępne są w wielu stylach. Nasze schody produkowane są z wytrzymałych materiałów o wysokiej jakości, są idealnym wyborem w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Schody stalowe, zewnętrzne
Schody stalowe, zewnętrzne
Schody stalowe, zewnętrzne, czerwone
Schody stalowe, zewnętrzne

Balustrady

Wykonujemy standardowe konstrukcje balustrad, jak i nietypowe rozwiązania z wypełnieniem szklanym z blachy ciętej laserowo. Gwarantujemy uzyskanie dowolnych kształtów, jak I wypełnieniem np. z wiklinowych, naturalnych mat. Konstrukcje są dostępne w wielu stylach, dzięki czemu idealnie nadają się do tradycyjnych i współczesnych projektów budowlanych lub przemysłowych części konstrukcji.

Stalowa balustrada budynku
Szklana balustrada balkonowa ze stalową ramą
Stalowa balustrada balkonowa
Stalowa balustrada budynku

Konstrukcje indywidualne

Skontaktuj się z nami w celu opracowania indywidualnego projektu.

Stalowa bariera z drewnianymi belkami
Stalowe wykończenie schodów
Zbliżenie na stalowe wykończenie schodów
Stalowa fasada budynku
Zbliżenie na stalową barierę z drewnianymi belkami
Stalowa bariera z drewnianymi belkami

Zobacz Również