Ślusarka aluminiowa

Drzwi aluminiowe

Drzwi projektowane są z myślą o otwarciu przestrzeni mieszkalnych i wpuszczeniu światła do środka. Charakteryzuje je minimalistyczny design, idealnie wpisujący się w obecne trendy. Standardowe lub przesuwne drzwi wyposażane są w najlepsze uszczelnienie i funkcje zapewniające efektywność termiczną, z uwzględnieniem szerokiej gamy rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Uwolnij swój twórczy potencjał dzięki dostępności różnych wariantów stylistycznych profili i aluminiowych paneli drzwiowych.

Przykład realizacji drzwi aluminiowych, ciemna rama
Przykład realizacji drzwi aluminiowych, ciemna rama, duże przeszklenie
Przykład realizacji drzwi aluminiowych, jasna rama
Przykład realizacji drzwi aluminiowych, ciemna rama

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne w niezwykły sposób łączą najbardziej zaawansowaną technologię ze zniewalającą estetyką. Nasze innowacyjne, wyróżniające nas na rynku rozwiązania są doskonałe tam, gdzie chcemy spełnić marzenie o pokoju z widokiem. Nasze drzwi składane posiadają niezawodny mechanizm otwierania, który pozwalają połączyć praktyczność z elegancką i nowoczesną estetyką.

Przykład realizacji drzwi przesuwnych
Przykład realizacji drzwi przesuwnych, duże okna
Przykład realizacji drzwi przesuwnych, drzwi harmonijkowe
Przykład realizacji drzwi przesuwnych

Okna aluminiowe

Stałe i ruchome skrzydła okienne zapewniają całe bogactwo stylistycznych opcji projektowych, mnogość sposobów otwierania oraz swobodę konfiguracji elementów. Systemy okienne Reynaers w wariancie nowoczesnym lub z ultra wąskimi profilami o niezrównanych parametrach termoizolacyjnych pozwalają na stworzenie doskonałej harmonii pomiędzy trwałością materiałów, estetyką projektu i architektonicznymi wyzwaniami. Pięknie zaprojektowane systemy okienne mogą zmienić wygląd dowolnej przestrzeni, jednocześnie sprawiając, że będzie cieplejsza i jaśniejsza.

Przykład realizacji okien aluminiowych, ciemna rama
Przykład realizacji okien aluminiowych, szara rama
Przykład realizacji okien aluminiowych nr 3
Przykład realizacji okien aluminiowych, duże okno
Przykład realizacji okien aluminiowych, ciemna rama

Zobacz Również