Ślusarka aluminiowa

Drzwi aluminiowe

Drzwi projektowane są z myślą o otwarciu przestrzeni mieszkalnych i wpuszczeniu światła do środka. Charakteryzuje je minimalistyczny design, idealnie wpisujący się w obecne trendy. Standardowe lub przesuwne drzwi wyposażane są w najlepsze uszczelnienie i funkcje zapewniające efektywność termiczną, z uwzględnieniem szerokiej gamy rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Uwolnij swój twórczy potencjał dzięki dostępności różnych wariantów stylistycznych profili i aluminiowych paneli drzwiowych.

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne w niezwykły sposób łączą najbardziej zaawansowaną technologię ze zniewalającą estetyką. Nasze innowacyjne, wyróżniające nas na rynku rozwiązania są doskonałe tam, gdzie chcemy spełnić marzenie o pokoju z widokiem. Nasze drzwi składane posiadają niezawodny mechanizm otwierania, który pozwalają połączyć praktyczność z elegancką i nowoczesną estetyką.

Okna aluminiowe

Stałe i ruchome skrzydła okienne zapewniają całe bogactwo stylistycznych opcji projektowych, mnogość sposobów otwierania oraz swobodę konfiguracji elementów. Systemy okienne Reynaers w wariancie nowoczesnym lub z ultra wąskimi profilami o niezrównanych parametrach termoizolacyjnych pozwalają na stworzenie doskonałej harmonii pomiędzy trwałością materiałów, estetyką projektu i architektonicznymi wyzwaniami. Pięknie zaprojektowane systemy okienne mogą zmienić wygląd dowolnej przestrzeni, jednocześnie sprawiając, że będzie cieplejsza i jaśniejsza.