Konstrukcje stalowe

Fundamenty

Fundamenty stalowe stanowią doskonałą alternatywę dla betonowych fundamentów, których wykonanie wymaga o wiele więcej czasu. Fundamenty stalowe można obciążać zaraz po pogrążeniu w gruncie co umożliwia wykonanie konstrukcji obiektu w ten sam dzień, a to znacząco skraca czas realizacji projektu. Konstrukcje stalowe znajdują swoje zastosowanie tam, gdzie liczy się czas wykonania oraz dla trudno dostępnych rejonów, gdzie dowiezienie mieszanki betonowej oraz koszy zbrojeniowych dla fundamentów tradycyjnych jest niemożliwe. Odpowiednia grubość ocynku dostosowania do warunków gruntowych zapewnia wieloletnią trwałość i wytrzymałość konstrukcji. Fundamenty stalowe znajdują zastosowanie zarówno w przypadku małych konstrukcji, wiat, tarasów, altan oraz posadowienia obiektów infrastruktury drogowej i kolejowej, jak ekrany akustyczne, maszty, słupy.

Fundamenty wykonujemy wg projektów biura MERAENG dla generalnego wykonawcy, duńskiej firmy GroundPlug.

Schody

Wykonujemy standardowe konstrukcje schodów, które dostępne są w wielu stylach. Nasze schody produkowane są z wytrzymałych materiałów o wysokiej jakości, są idealnym wyborem w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Balustrady

Wykonujemy standardowe konstrukcje balustrad, jak i nietypowe rozwiązania z wypełnieniem szklanym z blachy ciętej laserowo. Gwarantujemy uzyskanie dowolnych kształtów, jak I wypełnieniem np. z wiklinowych, naturalnych mat. Konstrukcje są dostępne w wielu stylach, dzięki czemu idealnie nadają się do tradycyjnych i współczesnych projektów budowlanych lub przemysłowych części konstrukcji.

Konstrukcje indywidualne

Skontaktuj się z nami w celu opracowania indywidualnego projektu.