Konstrukcje aluminiowe

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe z aluminium są w pełni kompatybilne z naszymi aluminiowymi oknami i drzwiami oraz systemami przesuwnymi.

Osłony przeciwsłoneczne

Jednym z najważniejszych wyzwań koncepcji energooszczędnych w budynkach jest kontrola dostępu światła dziennego. Ważne jest, aby znaleźć odpowiednią równowagę w dopuszczaniu światła słonecznego, a jednocześnie unikać przegrzewania się budynku. Najbardziej efektywnym sposobem na osiągnięcie tego celu jest zastosowanie zewnętrznych systemów ochrony przeciwsłonecznej. Wdrażając aluminiowe systemy osłon przeciwsłonecznych w projekcie budynku, ograniczysz potrzebę stosowania klimatyzacji, bez narażania wejścia światła dziennego.

Pergole

Pergola to efektowne zadaszenie dużych powierzchni, które w zależności od potrzeb może znaleźć szereg zastosowań. Konstrukcja systemu wykonana jest z ekstrudowanego aluminium i może być lakierowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Na pokrycie części dachowej można zastosować chowane poszycie lub ruchome pióra.

Świetliki dachowe

Nasze produkty są odpowiedzią na główne trendy we współczesnej architekturze : maksymalne wykorzystanie przestrzeni (doświetlenie z góry) oraz lekkość konstrukcji. Systemy Sky-Glass które oferujemy z naszym dostawcą systemu oparte są na zasadzie nakładkowej. Podkonstrukcja stalowa czy coraz częściej również drewniana,  jest jednocześnie konstrukcją nośną szklenia. Wizualnie taka budowa nadaje konstrukcji lekkości i to nie tylko w aspekcie estetycznym: współpraca z naszymi inżynierami, specjalistami od konstrukcji stalowych daje wymierne korzyści w optymalizacji przekrojów (czyli wagi a co za tym idzie ceny) konstrukcji wsporczej/nośnej. Nasza konstrukcja przeszkleń zapewnia 4 najważniejsze elementy:

• doskonałą izolacyjność termiczną,

• perfekcyjną szczelność konstrukcji,

• prostotę montażu, 

• nieograniczone możliwości kształtów i rozpiętości.

Konstrukcje indywidualne

Skontaktuj się z nami w celu opracowania indywidualnego projektu.